Bournemouth ndal në barazim Manchester Utd

Futboll

Bournemouth ndal në barazim Manchester Utd

Nga: K.G. Më: 13 prill 2024 Në ora: 20:30
Bournemouth

Bournemouth ka barazuar me rezultat 2:2 me Manchetser Utd.

Për Manchester Utd, ky rezultat nuk i shkon në favor, ndërsa Bournemouth ka qetësinë pas javës së 33-të në Premier League.

Për vendasit shënuan Solanke (16') e Kluivert (36') dhe për Manchester Utd realizuan Fernandes (31') e 65'-nga penalltia). 

Bournemouth zë vendin e 12-të me 42 pikë e "Djajtë të kuq" janë në të shtatin me 50 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat