Stadiumi i Malishevës merr pamje tjetër

Futboll

Stadiumi i Malishevës merr pamje tjetër

Më: 17 prill 2024 Në ora: 16:35
Stadiumi i Malishevës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka bërë të ditur se punimet në stadiumin e Malishevës janë drejt përfundimit.

Çeku, me anë një postimi në llogarinë e tij në Facebook, thekson se do të vazhdojnë të investojnë për përmirësimin e infrastrukturës sportive në gjithë vendin.

“Vazhdojmë pa u ndalur të investojmë për zhvillimin e infrastrukturës sportive në gjithë vendin.

Po krijojmë kushte më të mira për sportistët dhe sportdashësit”.

Përndryshe, Çeku së fundmi njoftoi që Suhareka dhe Suhareka do të bëhen me stadiume të reja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat