Alarmohen te Kukësi para duelit me Skënderbeun

Futboll

Alarmohen te Kukësi para duelit me Skënderbeun

Më: 17 prill 2024 Në ora: 18:47
Kukësi

Mustapha Salami ka alarmuar skuadrën e Kukësit para sfidës me Skënderbeun.

Sulmuesi ka pësuar një dëmtim në momentin e penalltisë së shumë të diskutuar ndaj Tiranës.

Nga ndërhyja e Deliut duket se ka mbetur i dëmtuar Salami, i cili tashmë rrezikon të mungojë ndaj korçarëve.

Kjo ka shtuar “dhimbjen e kokës” për Bledar Devollin dhe stafin e tij, pasi në një ndeshje mjaft delikate mund të luajënë pa të në fushë.

Kujtojmë se sfida me Skënderbeun është e vlefshme për javën e 32-të të Superiores, takim që do të luhet ditën e premte në orën 15:00 në “Kukës Arena”. Aktualisht verilindorët qëndrojnë nëq vendin e fundit në kampionat me 26 pikë. Nga krahu tjetër korçarët mbajnë vendin e 6-të në klasifikim me 41 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat