Casemiro: Ancelotti filloi të qante

Futboll

Casemiro: Ancelotti filloi të qante

Më: 19 prill 2024 Në ora: 13:37
Ancelotti e Casemiro

Ish-mesfushori i Real Madrid, Casemiro ka bërë të ditur momentin kur u largua nga ‘Los Blancos’.

Bordi i Real Madrid, presidenti Perez dhe trajneri Ancelotti, nuk ishin të mendimit që braziliani të largohej nga klubi.

Gjithësesi, për respektin që kishin krijuar me vite ndaj njëri-tjetrit, në fund u pajtuan të pranojnë vendimin e mesfushorit, i cili ishte i gatshëm t’i bashkohej Man United.

“Hyra në zyren e Ancelottit, isha duke u transferuar në United, ai ishte duke qarë, më tha unë të dua ty si pjesë e skuadrës, nuk dua që të largohesh, por do respektoj vendimin” shtoi Casemiro.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat