Golden Eagle Theranda siguron ekzistencën në elitë

Futboll

Golden Eagle Theranda siguron ekzistencën në elitë

Më: 21 prill 2024 Në ora: 22:38
Golden Eagle Theranda

Volejbollistët e Golden Eagle Therandës e kanë kaluar testin më të rëndësishëm të edicionit, kur në ndeshjen e play-out në barazh.

Ata fituan ndaj KV AS Vushtrria me rezultat 3:0.

“Triumfi i mundëson therandasve të mbeten në rangun elit të volejbollit të djemve, në Raiffeisen Superligën A.

FVK e përgëzon GE Theranda, kurse AS Vushtrrisë i uron po ashtu sukses, duke e inkurajuar për punë dhe angazhim që këtë synim ta realizojë edicioneve të ardhshme”, njofton FVK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat