Tetova në qendër të vëmendjes

Futboll

Tetova në qendër të vëmendjes

Nga: K.Goca Më: 12 maj 2024 Në ora: 12:21
Stadiumi në Tetovë

Sot në orën 17:00 në program janë të gjashtë takimet e javës së parafundit të Kampionatit të Maqedonisë së Veriut në futboll. 

Është e qartë se e gjithë vëmendja është në Tetovë, ku Shkendija dhe Struga Trim Lum do të luftojnë mes vete se cila do të jetë kampion i Maqedonisë.

Java e 32-të

Shkupi – Brera
Shkendija – Struga TL
Gostivari – Rabotniçki
Tikveshi – Voska
Sileksi – Vardari
Makedonija GP - Bregallnica

Renditja: Shkendija 61, Struga TL 61, Shkupi 58, Tikveshi 42, Rabotniçki 41, Sileksi 41, Voska 40, Gostivari 40, Brera 38, Vardari 35, Bregallnica 27 dhe Makedonija GP 26 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat