Tërhiqen nga gara për Casemiron

Futboll

Tërhiqen nga gara për Casemiron

Më: 15 maj 2024 Në ora: 13:16
Casemiro

Casemiro mbetet objektivi kryesor për Ligën Pro Saudite, raporton gazetari Rudy Galleti.

Megjithatë, dy klube të interesuara për të çuditërisht vendosën të tërhiqen nga negociatat të cilat janë Al-Nassri dhe Al-Hilali, ku sipas raportit të gazetarit në fjalë nuk janë më në garë.

Deri më sot, Al-Ahli dhe Al-Qadisiya janë ende në lojtarin.

Casemiro aktualisht ka kontratë të vlefshme me Man Utd deri më 30 qershor të vitit 2026.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat