Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit

Futboll

Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit

Më: 19 maj 2024 Në ora: 17:51
Jose Mourinjo

Jose Mourinjo është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë.

Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit.

Negociatat thuhet se janë duke ecur mirë, aq sa Mourinjo në ditët në vijim do të takohet me përfaqësuesit e asaj e skuadrës së tij të ardhshme.

Zëvendëspresidenti i Beshiitkashit, konfirmoi negociatat. “Detajet ekonomike janë zgjidhur. Ne do të shkojmë në Itali javën e ardhshme dhe do të takohemi me Mourinjon ballë për ballë”, është shprehur ai. Në javët e fundit edhe Fenerbahçe ishte interesuar për Mourinjon..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat