Vedat Muriqi standard, Mallorca barazon në fund

Futboll

Vedat Muriqi standard, Mallorca barazon në fund

Nga: K.G. Më: 19 maj 2024 Në ora: 21:01
Mallorca

Mallorca si vendas ka barazuar me rezultat 2:2 me Almerinë. 

Vedat Muriqi, reprezentues i Kosovës, është paraqitur titullar dhe ka treguar lojë të mirë.

Larin (29'), Darder (83') shënuan për Mallorcan dhe Arribas (41') e Langa (66') për Almerian.  

Mallorca renditet në vend të 17-të me 37 pikë e Almeria në të 20-tin me 18 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat