​FFK cakton gjyqtarin e finales së Kupës së Kosovës

Futboll

​FFK cakton gjyqtarin e finales së Kupës së Kosovës

Më: 21 maj 2024 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Nesër zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës, ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës.

Kjo ndeshje luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, në orën 15:00.

Komisioni i Gjyqtarëve brenda Federatës së Futbollit të Kosovës ka vendosur për gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë në këtë finale, me Genc Nuzën kryesor, e të cilit do t’i asistojnë Granit Hyseni dhe Arbnor Bullatofci, derisa gjyqtar i katërt do të jetë Ilir Mehmeti.

Në VAR do të jetë Alban Shala, kurse AVAR, Besnik Morina.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat