Kështu nuk e keni pa Xherdan Shaqirin!

Futboll

Kështu nuk e keni pa Xherdan Shaqirin!

Nga: K.Goca Më: 30 maj 2024 Në ora: 17:08
Xherdan Shaqiri

Ylli i kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqiri, ka filluar përgatitjet për Euro 2024. 

Xherdan Shaqiri me biçikletë gjatë kampit të kombëtares.  

“Kështu ka shkuar stërvitja e parë e Shaqirit në kampin e e kombëtares.

Image

Dje ai hipi në Lamborghini dhe tani ka veshur këpucët. 

Xherdan Shaqiri ka nisur stërvitjet me kombëtaren në St. Gallen”, shkruan mediumi zviceran “Blick".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat