Kapiteni pritet të rinovojë me Tiranën

Futboll

Kapiteni pritet të rinovojë me Tiranën

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 17:57
Tirana

Kapiteni pritet të rinovojë me Tiranën!

Filip Najdovski pritet të jetë futbollisti i radhës që do të bashkohet me Tiranën. Lojtari pak a shumë është dakord me marrëveshjen.

Ka qenë në Shqipëri për plazh dhe shumë shpejt mund të vishet bardheblu.

Kujtojmë që Najdovski fillimisht braktisi ekipin, por duket se lëvizet e fundit kanë bërë që ai të kthehet në skuadër. Madje, Filipi dhe Përgjoni do të jenë kapitenët e skuadrës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat