Llapi ka bërë të ditur katër miqësoret që do i zhvillon në Ohër

Futboll

Llapi ka bërë të ditur katër miqësoret që do i zhvillon në Ohër

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 16:47
Llapi

Skuadra nënkampione e Superligës së Kosovës, FC Llapi po përgatitet maksimalisht për në garat evropiane.

Llapjanët do luajnë në Europa League, dhe tashmë kanë filluar fazën përgatitore me intensitet të lartë.

Me urdhër të trajnerit Batatina, lojtarët bardhekaltër do vazhdojnë stërvitjet në Ohër, aty ku kushtet janë optimale për të u stërvitur.

Gjatë kohës në Ohër, ‘Legjendat” kanë aranzhuar dhe katër ndeshje miqësore.

Këto janë katër ndeshjet që do i zhvilloj Llapi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat