Kumbulla dhe Muçi takojnë tifozët

Futboll

Kumbulla dhe Muçi takojnë tifozët

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 18:10
Kumbulla

Kumbulla dhe Muçi takojnë tifozët.

Bëjnë foto dhe japin autografe!

Pas stërvitjes intensive që Kombëtarja shqiptare kishte ditën e sotme, lojtarët kuqezi kanë gjetur pak kohë të ndajnë me tifozët.

Marash Kumbulla dhe Ernest Muçi duken në video duke dhënë autografe dhe bërë foto me tifozët që i prisnin jashtë kampit stërvitor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat