Osmani merr timonin e skuadrës prizrenase

Futboll

Osmani merr timonin e skuadrës prizrenase

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 21:30
Valon Osmani

Rrahman Kiçe nuk është më president i Lirisë, vendin e tij tashmë do e ketë Valon Osmani.

Liria nuk është pjesë e Superligës, pas një sezoni katastrofal, prizrenasit kanë bërë ndryshimet në bord, duke emëruar Osmanin në pozitën e presidentit të klubit.

Me rastin e marrjes së detyrës, Osmani ka folur për faqën zyrtare të Lirisë.

“Qëllimi ynë është puna e mirë në klub.

Presim bashkëpunim nga futbolldashësit dhe mbështetje nga qytetarët e Prizrenit,

Komuna e Prizrenit si dhe komuniteti i bizneseve, me punë dhe plane afatgjate do të synojmë të rikthejmë klubin në mesin e më të mirëve në vend”, ka deklauar pasi pranoi detyrën e re, Osmani”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat