Kroacia “bind” Sylvinhon, gati ndryshimi i shumëpritur

Futboll

Kroacia “bind” Sylvinhon, gati ndryshimi i shumëpritur

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 23:48
Dylvinho

Barazimi 2:2 ndaj Kroacisë i dha sinjale pozitive trajnerit Sylvinho. Madje për 70 minuta kuqezinjtë ishin në avantazh duke i shkuar pranë fitores së madhe.

Dhe pse u përmbysën 1:2 në minutën e 76', sinjale të mira erdhën më pas. Ishte Arbër Hoxha që me aktivizimin e tij pati ndikim në krahun e majtë të sulmit.

Mjaft tifozë e kërkojnë si startues. Diçka e tillë pritet të vijë në ndeshjen e fundit të grupit B kundër Spanjës.

Ky takim do të luhet më 24 qershor ora 21:00. Pikërisht në Dyseldorf do të vulosen fatet e këtij Europiani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat