Yamal dhe Morata ulen në stol kundër Shqipërisë?

Futboll

Yamal dhe Morata ulen në stol kundër Shqipërisë?

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 13:20
Spanja

Yamal dhe Morata ulen në stol kundër Shqipërisë?

Shqipëria do të përballet kundër Spanjës në mbrëmjen e së hënës.

Kuqezinjtë duan tre pikët për të kaluar më tej, ndërsa spanjollët kanë siguruar vendin e parë.

Sipas mediave spanjolle, Morata dhe Yamal nuk do të luajnë kundër Shqipërisë.

Ferran Torres dhe Fermin Lopez pritet që të jenë nga minuta e parë, ndërsa trajneri spanjoll premtoi rotacionin për ndeshjen e radhës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat