Laport paralajmëron Shqipërinë

Futboll

Laport paralajmëron Shqipërinë

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 14:06
Laport

Në konferencën e sotme për shtyp përpara gazetarëve u paraqit Aimerik Laport.

Mbrojtësi i Al Nassr preku disa argumente, por u ndal më gjatë pas kureështjes së gazetarëve mbi formën e tij.

“Mendoj se ka shumë pak informacion sa i përket Ligës Saudite të Futbollit. Atje stërvitem mirë dhe mendoj se jam pjesë e një kampionati kompetitiv.

Fakti që zgjodha të jem pjesë e një klubi saudit nuk ka ndikuar për keq në formën time dhe nuk besoj se do të jetë problem në ecurinë e Spanjës në Europian.

Ndihem mirë dhe i gatshëm për ndeshjen me Shqipërinë”, tha Laport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat