Pretendentët duan të kthehen në garë!

Futboll

Pretendentët duan të kthehen në garë!

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 20:30
Publikohen formacionet zyrtare

Pretendentët duan të kthehen në garë!

Publikohen formacionet zyrtare të Belgjikë-Rumani.

Belgjika luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme përballë Rumanisë, pasi me humbjen e papritur në të parën, ka vënë në rrezik kualifikimin e mëtejshëm në turne.

Skuadra belge duhet më çdo kusht të mposhtë Rumaninë për të mos rrezikuar që të mbetet jashtë vazhdimësisë së turneu dhe trajneri Tedesko shpreson që në ndeshjen e sotme të funksionojë siç duhet sulmi me në krye Lukakun, të mbështetur nga De Bryjn dhe Lukebakio.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat