Thomas Muller tërhiqet nga Kombëtarja!

Futboll

Thomas Muller tërhiqet nga Kombëtarja!

Më: 10 korrik 2024 Në ora: 14:12
Thomas Muller

Thomas Muller tërhiqet nga Kombëtarja!

Thomas Muller largohet nga Kombëtarja gjermane pas 131 ndeshjesh dhe një kupe bote të fituar në Brazil në 2014-ën.

Ky vendim i 34-vjeçarit nuk do të ketë pasoja për karrierën e tij në Mynih pasi ka nënvizuar se do të respektojë deri në ditën e fundit kontratën që ka me Bajernin e Mynihut.

“Mund të ketë qenë ndeshja ime e fundit”, tha Muller në fund të duelit mes Spanjës dhe Gjermanisë, të vlefshëm për çerekfinalet e Euro 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat