Lajm i hidhur: Vdes ish-inxhineri i Trepçës

Lajme

Lajm i hidhur: Vdes ish-inxhineri i Trepçës

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Ka vdekur njëri nga ish inxhinierët më të njohur të ish kombinatit Xehetaro-Metalurgjik Trepça, Avni Kotorri.

I ndjeri mbahet mend nga punëtorët dhe kolegët e tij si njeri profesionist dhe me tipare të larta njerëzore.

Lajmin për vdekjen e Kotorrit e kanë dhën ish kolegët e tij, të cilët kanë kujtuar miqësinë dhe kolegialitetin me të, gjithashtu ata i kanë shpreh ngushëllime familjes së të ndjerit.

Inxhineri Avni Kotorri ka qenë në pension, pasi kishe arritur moshën e pensionimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat