Rrahje brutale mes dy grupeve në Skenderaj

Lajme

Rrahje brutale mes dy grupeve në Skenderaj

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 20:07
Foto ilustrim

Para pak çastesh ka ndodhur një rrahje masive mes disa të rinjëve në qytetin e Skenderajt.

Në video shihen dy grupe të rinjëve që shpërndajnë grushte pa ndërprerë.

Nuk dihet arsyeja se çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë rrahje të madhe.

Sipas dëshmitarëve, rrahja ka ndodhur papritur.

Për ta shikuar videon e rrahjes klikoni këtu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat