Prezencë e shtuar e policisë rreth banesës së prokurores Fatime Fetai

Maqedonia

Prezencë e shtuar e policisë rreth banesës së prokurores Fatime Fetai

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 20:04
Foto nga vendi i ngjarjes

Pas shqiptimit të dënimit me burg të përjetshëm për tre të akuzuarit te rasti “Monstra”, sot pasdite vërehet prezencë e shtuar e policisë te banesa e prokurores Fatime Fetai.

Policët që sillen rreth ndërtesës ku jeton prokurorja Fetai, vërehen edhe ulur në karriget përreth banesës, kurse në trup mbajnë antiplumb

Banorët që jetojnë në këtë ndërtesë thonë se nuk ka nevojë për kësi lloj teatri.

Dhe shprehen të bindur se nuk ka ndonjë rrezik real për sigurinë e prokurores.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat