Denoncoi në polici personin që e shantazhonte

Maqedonia

Denoncoi në polici personin që e shantazhonte

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:32
Foto ilustrim

Pesëdhjetë vjeçari F.C. nga Tearca e Tetovës mbrëmë (03-dhjetor) në ora 01:30 në SPB Tetovë ka raportuar se personi V.F. (27) nga Gostivari e ka shantazhuar për një kohë të gjatë.

Duke e kërcënuar se do të postojë në rrjetet sociale materiale me përmbajtje kompremetuese

Dhe në disa raste i ka kërkuar dhe marrë para.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat