Në Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet rreth 90 minuta

Maqedonia

Në Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet rreth 90 minuta

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 19:02
Foto ilustrim

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se komunikacioni në vend po zhvillohet pandërprerë dhe me intensitet të lartë.

Në vendkalimin kufitar Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet deri në 90 minuta, ndërsa në vendkalimin kufitar në Pelince për dalje nga vendi pritet 45-60 minuta.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat