Në Veles është arrestuar një hajdut, do të vijojë raporti përkatës

Maqedonia

Në Veles është arrestuar një hajdut, do të vijojë raporti përkatës

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 11:53
Foto ilustrim

MPB njofton se me datë 01.12.2023 në ora 12.10 në Veles, zyrtarë policorë nga SPB Veles e kanë privuar nga liria I.V.(21) nga Velesi.

Ai dyshohet se ka marrë disa objekte nga objekti i një personi juridik.

Sendi i vjedhur është gjetur dhe do t’i kthehet pronarit.

Për ngjarjen është njoftuar prokurori publik dhe pas dokumentimit të ngjarjes kundër personit do të bëhet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat