Pendarovski: Faleminderit të gjithë qytetarëve për besimin e treguar në mandatin e kaluar

Maqedonia

Pendarovski: Faleminderit të gjithë qytetarëve për besimin e treguar në mandatin e kaluar

Më: 13 maj 2024 Në ora: 09:23
Stevo Pendarovski

Pas dorëzimit të detyrës presidentes së re të shtetit, Gordana Siljanovska-Davkova, ish-presidenti Stevo Pendarovski me një postim në Facebook falënderoi qytetarët për besimin e treguar në pesë vitet e fundit të mandatit të tij.

“Faleminderit të gjithë qytetarëve për besimin e treguar dhe të gjithë bashkëpunëtorëve.

Me të cilët kemi punuar së bashku në pesë vitet e fundit”, shkruan Pendarovski.

Pendarovski dje zyrtarisht ia ka dorëzuar kryesinë Siljanovska-Davkovës në vilën “Vodno”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat