Një 71-vjeçar lëndohet rëndë pasi rrokulliset me traktor në Vinicë

Maqedonia

Një 71-vjeçar lëndohet rëndë pasi rrokulliset me traktor në Vinicë

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 13:07
Foto ilustrim

MPB njofton se një 71-vjeçarë ka pësuar një aksident.

Pasi është rrokullisur me traktor teksa ka qenë duke transportuar drurë.

Më 11.06.2024 në ora 12.30 në DPB Vinicë është konstatuar se në hyrje të fshatit Llaki të Vinicës, gjatë transportit të drurëve me traktor, S.Gj.(71) nga Vinica është rrokullisur me traktor dhe ka marrë lëndime të rënda trupore të konstatuara në Spitalin Klinik në Shtip. Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer DPB Vinicë”, thonë nga MPB.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat