Tahir (Musë) Demaj - Bota Sot
Tahir (Musë) Demaj

Perkujtime

E enjte, 15 nëntor 2018

Tahir (Musë) Demaj

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 00:54
Tahir (Musë) Demaj

Dhembjen që na le tash e 9 vite, nuk mund ta mposht koha që kalon.

Koha kalon, por Ti je gjithmonë në zemrat tona.

Energjinë,forcën dhe dashurinë që na dhuroje, do të na mungojnë çdoherë, dhe ne të kujtojmë ashtu si ishe dhe virtytet tuaja të larta të një bashkëshorti dhe do i përcjellim në brezat e rinjë  të nipërve dhe mbesave në rritje.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për Ty, pusho i qetë në amshim.

Të përkujtojnë: Bashkëshorti Zarija, fëmijët Kushtrimi, Musa, Hekurani dhe Yllnora, rejat, nipërit dhe mbesat nga Peja dhe SHBA.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test