Faze (Kaliqanaj) Hakaj - Bota Sot
Faze (Kaliqanaj) Hakaj

Perkujtime

E shtunë, 15 dhjetor 2018

Faze (Kaliqanaj) Hakaj

Më: 6 mars 2018 Në ora: 00:30
Faze (Kaliqanaj) Hakaj

Vitet kalojnë, malli e dhembja për Ty nuk shuhet dot.

Me dashuri, respekt dhe shumë mallë e ruajmë kujtimin  për Ty Nënë e dashur.

Ishe fisnike, bujare dhe rreze dielli plotë ngrohtësi e shkëlqim.

Mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes tonë.

Të përkujtojnë me mallë e lot në sy: Djemtë, vajzat, reja, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test