Smail (Isuf) Gërguri - Bota Sot
Smail (Isuf) Gërguri

Perkujtime

E martë, 11 dhjetor 2018

Smail (Isuf) Gërguri

Më: 13 mars 2018 Në ora: 00:45
Smail (Isuf) Gërguri

1 vite pa Ty më i shtrenjti dhe më i dashuri jonë . E madhe është krenaria që të patëm ,por më e madhe është dhimbja që të humbëm .

Ishe simbol i virtyteve dhe i fisnikërisë për të gjithë ata qe patën rastin të të njohin .

Ti shkove përgjithmonë ,pusho i qetë Baci jonë, e në zemrat tona le një zbrazëti te madhe që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi e malli për TY do te jenë pjese e jetës sonë.

Do të dua dhe do te jem krenare për TY sa te kem jetë.

Me dhimbje e mallë të kujton Vajza Albijana, dhëndri Burimi, vajzat Suela, Sonila e Sara.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test