Arben (Hasan) Hoti - Bota Sot
Arben (Hasan) Hoti

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Arben (Hasan) Hoti

Më: 22 maj 2018 Në ora: 00:27
Arben (Hasan) Hoti

Vitet kalojnë, por koha ka stagnuar, malli dhe dhimbja për Ty nuk shuhen kurrë.

Çkado që të shkruhet është e kotë, sepse dhimbja as nuk mund të përshkruhet e as të zvogëlohet.

Të përkujtojnë me mallë: Halla Nurija, Gruaja e Axhës Nusha, Motrat Ardiana e Afërdita me bashkëshortin Shpëtimin, dhe fëmijët Kaniti e Lanika.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test