Lendita (Jahmurataj) Alijaj - Bota Sot
Lendita (Jahmurataj) Alijaj

Perkujtime

E shtunë, 20 tetor 2018

Lendita (Jahmurataj) Alijaj

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 00:33
Lendita (Jahmurataj) Alijaj

Sot bëhet 1 vit nga vdekja e bashkëshortes dhe Nënës tonë të dashur.

Gjithmonë do të jesh në zemrat tona.

Me mallë dhe respekt e përkujtojnë: Bashkëshorti Hasani, fëmijët Fatjoni, Fjona dhe Erjoni, si dhe mbarë familja Jahmurataj dhe Alijaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test