Ali (Haxhi) Jahmurataj - Bota Sot
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Ali (Haxhi) Jahmurataj

Më: 28 qershor 2018 Në ora: 00:13
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Tetë vite, pa prezencën tende fizike. Sa më shumë vite po kalojnë, mungesa e jote është e pa përshkueshme, zbrazëtirë te madhe le ne zemrat tona te thyera.

Pa te harruar kurrë: Agimi, dhe me te dashurit e tu nga diaspora dhe Lybeniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test