Skender (Xhavit) Alidema - Bota Sot
Skender (Xhavit) Alidema

Perkujtime

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Skender (Xhavit) Alidema

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 00:28
Skender (Xhavit) Alidema

Sot më 20  gusht  2018  bëhet një vit e 6  muaj që u ndave nga ne vetëm fizikisht.

Ditët po kalojnë e malli për Ty  Baba e  Vëlla sa vjen shtohet.

Ike, papritmas atëherë kur kishim nevojë më shumë për Ty e na le të pikëlluar e me zemër të thyer.

Modestia, bujaria e humaniteti ishin virtyt i personalitetit tënd.

Prandaj ndihemi krenarë e të fortë që të patëm.

Do të jesh gjithmonë me ne, me kujtimet më të mirë për Ty.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Sania, vajzat: Elvisa, Gentiana, djemt: Enisi dhe Genci. Vllëzritë: Hamdija, Munaferi, Bekimi, Naimi, motra Ylberi si dhe nipat dhe mbesat  dhe mbarë familja Alidema nga Pozharani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test