Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, përmbyset një makinë - Bota Sot
Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, përmbyset një makinë

Shkupi

Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, përmbyset një makinë

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 23:03
Pamje nga aksidenti

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë.

Sipas TV Shenja, aksidenti ka ndodhur afër pompës së benzinës “7 vëllëzërit”, ndërsa arsyet akoma nuk dihen.

Policia është në vendngjarje dhe po ashtu nuk ka informacione për gjendjen e personave që kanë qenë në veturën e aksidentuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...