Aksident në Shkup, ndërron jetë një person - Bota Sot
Aksident në Shkup, ndërron jetë një person

Shkupi

Aksident në Shkup, ndërron jetë një person

Më: 27 shtator 2019 Në ora: 23:07
Foto ilustrim

Një njeri i moshuar ka ndërruar jetë pasi që është goditur nga në veturë në sheshin “Aleksandar Makedonski” në Shkup.

“Më 27.09.2019 në orën 09:30 në sheshin “Aleskandar Makedonski” në Shkup, vetura e markës “Shkoda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga G.M. (60) nga Shkupi, ka goditur këmbësori D.D. (80) nga Shkupi.

Në fatkeqësinë D.D. ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” ku në orën 12:15 ka ndërruar jetë.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet e SPB Shkup”, njoftojnë nga MPB.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat