Pamjet apokaliptike nga Italia

Tenis

Pamjet apokaliptike nga Italia

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 12:07
Pamjet apokaliptike nga Italia

Pamjet apokaliptike nga Italia, objektet fluturojnë dhe skena të frikshme që ndërpresin ndeshjen!

Pamjet të frikshme dhe apokaliptike kanë ndërprerë ndeshjen e tenisit që po zhvillohej në Verona.

Dy tenistët Manuel Guinar dhe Maxime Janvier po përballeshin me njëri-tjetrin, ndërsa natyra kishte planifikuar gjëra të tjera.

Era e fortë ka marrë gjithçka përpara dhe objektet po fluturonin në ajër. Stuhia ishte shumë e madhe, aq sa lojtarët, gjyqtari dhe mbledhësit e topit nisën që të vraponin duke kërkuar një vend të sigurtë për të qëndruar.

Si për ta bërë edhe më të frikshme situatën, energjia elektrike është ndërprerë. Kështu ishte e pamundur që të shihje dhe është pritur deri në momentin që stuhia të qetësohej dhe moti të përmirësohej, për të vazhduar ndeshjen..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat