Dramë në garën e madhe, vajza rrëzohet papritur në tokë

Tenis

Dramë në garën e madhe, vajza rrëzohet papritur në tokë

Nga: K. Goca Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:01
Dramë në garën e madhe, vajza rrëzohet papritur në tokë

Skena e parë dramatike vjen nga Melbourni i Australisë.

Përkatësisht, vajza e cila ishte përgjegjëse për mbledhjen e topave është rrëzuar papritur gjatë ndeshjes mes Pedro Martinezit dhe Federico Delbonis.

Ajo u rrëzua në vetëm një moment dhe në ndihmë i dolën të gjithë të pranishmit në fushë, përfshirë edhe tenistët.

Videoja e kësaj skene po përhapet në rrjetet sociale dhe të gjithë ata që ndihmuan në grumbullimin e topave, morën komplimente për një vepër të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat