Ish-tenistja seksi jep lajmin e ëmbël

Tenis

Ish-tenistja seksi jep lajmin e ëmbël

Më: 20 prill 2022 Në ora: 12:02
Ish-tenistja seksi jep lajmin e ëmbël

Maria Sharapova është një nga tenistet me seksi, e cila përbën gjithmonë lajm, edhe kur nuk bëhet fjalë për performancat e saj në fushë.

Tashmë e tërhequr nga sporti i raketës, 35-vjeçarja kanë dhënë një lajm pikërisht në përvjetorin e lindjes: ajo postoi një foto në Instagram që e portretizon atë buzë detit me barkun e saj dukshëm të fryrë.

“Një fillim i mrekullueshëm! Ngrënia e tortës për dy ka qenë gjithmonë specialiteti im”, shkruan Sharapova, e cila u largua nga bota e tenisit në vitin 2020.

Babai i vogëlushit të ardhshëm, i cili pritet të lindë në fund të verës, është anglezi 42-vjeçar Alexander Gilkes. Një sipërmarrës, tregtar i pasur arti, bashkëthemelues i shtëpisë së ankandeve në internet, Paddle. Gilkes është një personazh shumë i spikatur në Mbretërinë e Bashkuar: ai studioi së bashku me princat William dhe Harry dhe frekuenton shumë VIP-a në vend.

Sot ai jeton në Kaliforni me Sharapovën, me të cilën pritet të martohet këtë vit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat