Gjokoviq pa fije turpi, nuk pranon të shpjegojë përmbajtjen e shishes së dyshimtë

Tenis

Gjokoviq pa fije turpi, nuk pranon të shpjegojë përmbajtjen e shishes së dyshimtë

Më: 9 korrik 2022 Në ora: 14:43
Gjokoviq

Novak Gjokoviq pa fije turpi, shtoi edhe më shumë dyshimet, ishte momenti kur trajneri i sugjeroi serbit të pinte nga ajo shishe.

I pyetur se çfarë kishte brenda shishes, Nole shtoi edhe më shumë dyshimet duke theksuar se bëhej fjalë për një lëng magjik.

“Ajo çfarë mund t’iu them është se brenda shishes ka një lëng magjik. Nuk mund t’iua tregoj në këtë moment përmbajtjen por së shpejti do t’ju informoj. Tani nuk mund të flas”, u shpreh shkurtimisht dhe me ironi  Gjokoviq.

Ndërkohë, sipas The Telegraph, tenisti serb është një nga ata të cilët konsumon suplement të pamiksuar për të marrë energji dhe ndoshta në shishen misterioze ka qenë pikërisht diçka e tillë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat