Ylli 27-vjeçar drejt martesës me australianen seksi

Tenis

Ylli 27-vjeçar drejt martesës me australianen seksi

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 23:13
Ylli 27-vjeçar

Ylli 27-vjeçar drejt martesës me australianen seksi.

Tenisti australian, Nik Kirgios, dhe e dashura e tij, Kostin Hatzi, po bëjnë planet e tyre për martesë.

Çifti australian u është përgjigjur pyetjeve të fansave në “Instagram”, ku kanë zbuluar se vitin e ardhshëm jo vetëm që do të shkojnë drejt altarit, por po planifikojnë edhe një fëmijë për të zgjeruar familjen.

Ylli 27-vjeçar që u mposht së fundmi në finalen e “Wimbledon”-it nga Gjokoviç po ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, ndërkohë që Hatzi, edhe pse gjithmonë pranë tenistit, nuk lë pas dore ndjekësit e saj në rrjetet sociale, që janë mahnitur nga fotot e fundit nga pushimet në Karaibe, ku ka rënë në sy fiziku i saj fantastik.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat