Tenistja: Dëshiroj të jem atraktive

Tenis

Tenistja: Dëshiroj të jem atraktive

Më: 13 shtator 2022 Në ora: 19:43
Tenistja: Dëshiroj të jem atraktive

Paige Spiranac është njëri nga emrat që janë simbiozë e një vajze seksi për momentin, me yllin e sportit të golfit që është kthyer në tituj të gazetave për çdo fjalë që ajo e poston në rrjetet sociale

Tani, tenisi e ka versionin e tyre të Spiranac dhe ajo quhet Rachel Stuhlmann.

Sipas asaj që shkruan New York Post në njërin nga postimet e saj për Stuhmann, ky zbulim nuk ishte i vështirë për t’u bërë pasi që ajo u paraqit me këtë veshje gjatë US Open.

“Influenciera ishte në shtëpi të saj në garën që njihet me emrin ‘Flushing’ – që është ngjarja e saj e preferuar – e ku të gjithë kthyen kokën në drejtim të saj pasi që ajo kishte veshur një veshje të kuqe në fushën e tenisit, të cilën e kishte shoqëruar me një minifund të kuq dhe një korset të hapur”, shkruan New York Post.

“30 vjeçarja luajti tenis në Universitetin e Misuri nga 2010/14 dhe arriti që të këtë një renditje të mirë si në lojën “tek” ashtu edhe në atë në “çift” para se të fillojë karrierën e saj në gazetari".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat