Tenistja i vë “flakën” rrjetin me imazhin e fundit

Tenis

Tenistja i vë “flakën” rrjetin me imazhin e fundit

Më: 20 nëntor 2022 Në ora: 20:02
Tenistja i vë “flakën” rrjetin me imazhin e fundit

Tenistja Paula Badosa në prag të Kupës së Davis, është shkëputur për disa ditë nga stresi i garës.

Ajo po shfrytëzon ditët e pushimit për të kaluar momente të paharrueshme me të dashurin e saj, modelin dhe aktorin Juan Betancourt.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin e saj social Instagram, por së fundmi ka habitur ndjekësit me foton e publikuar.

Image

Badosa shfaqet buzë një pishine duke pozuar vetëm me pjesën e poshtme të bikinit teksa ka mbuluar gjoksin me gju. Kjo foto pothuajse topless ka magjepsur fansat e saj edhe pse nuk e kanë pritur një pamje të tillë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat