Fituesja e US Open çmend fansat me postimin nga karnavalet

Tenis

Fituesja e US Open çmend fansat me postimin nga karnavalet

Më: 19 prill 2023 Në ora: 14:14
Sloane Stephens

Tenistja amerikane Sloane Stephens, fituese e grand slam të US Open në vitin 2017, ka befasuar me postimin e saj të fundit.

30-vjeçarja duket se ka shijuar mjaft periudhën e karnevaleve, teksa fotot që ka publikuar tregojnë më së miri gjendjen e saj.

Në këto foto, Stephens tregon gjithë hiret e saj, veshur me një kostum plot me ngjyra të çelura, thuajse transparent, duke magjepsur fansat e shumtë.

Fotot e saj janë konsideruar shumë sensuale, duke qenë protagonistja kryesore e karnevaleve.

Në karrierën e saj, Stephens ka fituar vetëm 7 tituj dhe në vitin 2018 u ngjit deri në vendin e tretë në botë. Ndërsa sot, tenistja amerikane ndodhet në vendin e 51-të, por ka deklaruar se synon të rikthehet në majat e këtij sporti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat