Rrëfehet ish-bashkëshortja e tenistit të njohur: Me dhunonte fizikisht

Tenis

Rrëfehet ish-bashkëshortja e tenistit të njohur: Me dhunonte fizikisht

Më: 4 nëntor 2023 Në ora: 14:36
Brenda Patea

Rrëfehet ish-bashkëshortja e tenistit të njohur: Me dhunonte fizikisht!

Brenda Patea, ish-bashkëshortja e tenistit të njohur gjerman, Aleksandër Zverev, ka folur për lidhjen e tyre, që përfundoi në akuza për dhunë.

Ajo ka zgjedhur që të mos heshtë më, me modelen që thotë se tenisti ishte vërtet xheloz dhe kjo gjë përfundonte në dhunë fizike.

Kjo gjë bëri që ajo të merrte vendimin për t’i dhënë fund lidhjes me yllin e tenisit dhe ta denonconte atë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat