Skenderaj më i mirë se Prishtina

Volejboll

Skenderaj më i mirë se Prishtina

Nga: K.G. Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 19:21
Skenderaj më i mirë se Prishtina

Skenderaj pa ndonjë problem ka shënuar fitore me rezultat 3:0 ndaj Prishtina F, në takimin e javës së 10-të të Kampionatit të Kosovës.

Vashat e Skenderajt arkëtuan tre pikë të mëdha në luftë për kreun e tabelës.  

Prishtina u angazhua por nuk arritën të paktën të fitojnë një set karshi vendasve. 

Yll Kadriui, trajner i Skenderajt, është i ngazëllyer për fitoren dhe këto tre pikë të mëdha, që synon të gjitha trofetë gjatë këtij viti.

Skenderaj është në vend të tretë me 24 pikë, ndërsa Prishtina një pozitë më pishte me 6 pikë me pak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat