Cila më e përforcuar e cila më e dobësuar në afatin kalimtar tek femrat?

Volejboll

Cila më e përforcuar e cila më e dobësuar në afatin kalimtar tek femrat?

Nga: K.G. Më: 1 shtator 2021 Në ora: 13:24
Cila më e përforcuar e cila më e dobësuar në afatin kalimtar tek femrat?

Fer Volley nga Ferizaj, anëtar i ri i elitës së volejbollit të Kosovës (femrat), është më i përforcuar se bashku me Dritën nga Gjilani!

Fer Volley, debutues, ka synime të gjitha trofetë së bashku me Dritën dhe Skenderajn.

Klubi më i dobësuar është Prishtina F e cila ka mbetur pa disa lojtare cilësore. 

Në afatin kalimtar janë bërë 34 kërkesa dhe dikush më shumë e dikush me pak është përforcuar për edicionin e ri.

Përforcimet 

1. Enkeleida Leci nga Feniks te Arbëria
2. Melirona Avdullahu nga KVF Ferizaj te Kastrioti
3. Anita Xhemshiti nga KVF Ferizaj te Prishtina
4. Hadije Rama nga KVF Ferizaj te Prishtina
5. Vlera Bahtiri nga Prishtina te M-Technologie
6. Edona Kalludra nga Vushtrria F te KVF Ferizaj
7. Kaltrina Jashanica nga M-Technologie te Prishtina
8. Blinera Jaha nga Drita te Fer Volley
9. Valmira Ramadani nga Drita te Fer Volley
10. Finesa Sylejmani nga Prishtina F te M-Technologie
11. Mirjeta Bylykbashi nga Prishtina F te M-Technologie
12. Orselina Lazraj nga Dukagjini te M-Technologie
13. Leonita Hoxha nga Prishtina F te Drita
14. Loresa Avdyli nga M-Technologie te Drita
15 Xhudjena Krruti nga M-Technologie te Drita
16. Elgina Tara nga Prishtina e Re te Prishtina
17. Fatjona Berisha nga Klina te Kastrioti
18. Pranvera Rrahmani nga Fer Volley te Kastrioti
19. Eliza Shala nga Ferizaj te Kastrioti
20. Arbona Haxhaj nga Theranda te Gjinoci
21. Erta Neziri nga Prishtina e Re te Fushë Kosova
22. Lyrë Pireva nga Prishtina F te M-Technologie
23. Florentina Deliu nga Skenderaj te M-Technologie
24. Kaltrina Fejza nga Gryka te Fushë Kosova
25. Elvira Bajraktari nga Drita te Skenderaj
26. Albina Halilaj nga Feronikeli te Fushë Kosova
27. Mihane Gashi nga Dukagjini te Fushë Kosova
28. Albesa Drushtini nga Trepça te M-Technologie
29. Anisa Hoda nga Arbëria te Feniks
30. Dhurata Camaj nga Arbëria te Feniks
31. Liridona Kurrumeli nga M-Technologie te Feronikeli
32. Erdonita Pordimqaku nga Gyrka te Feronikeli
33. Erona Podrimqaku nga Gryka te Feronikeli
34. Siglinda Gashi nga Gryka te Feronikeli

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat