Disa ndeshje interesante

Volejboll

Disa ndeshje interesante

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 12:39
Orari meshkujt

Superliga e Kosovës do të vazhdoj me ndeshjet e javës së dytë këtë vikend.

Tashmë përveq luftës për titullin e Kampionit, pas vendimit për ndryshim të sistemit të garave nga sezoni i ardhshëm rivaliteti në mes të ekipeve do të jetë edhe më i madh për të siguruar mbijetesen në eliten e volejbollit të Kosovës.

Në konkurencen e femrave kryendeshja do të luhet në Skenderaj, mirëpo edhe ndeshjet tjera do të jenë mjaft interesante.

Image

Orari femrat

Në konkurencen e meshkujve pothuajse secila ndeshje është rivalzuese dhe adhuruesit do të kenë mundësi të ndjekin ndeshje mjaft interesante.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat