Operohet lojtarja e spikatur e Skenderajt 

Volejboll

Operohet lojtarja e spikatur e Skenderajt 

Nga: K.G. Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 19:08
Shera Behrami me bashkëlojtaret

Volejbollistja e spikatur e Skenderajt, Shera Behrami, operohet me sukses. 

Kapitenja e ekipit dhe anëtarja e Kombëtares së Kosovës, pas lëndimit gjatë një ndeshje kampionale, patjetër iu desh t’ju nënshtrohet operimit. 

“Kapitenja jonë Shera Behrami ka kaluar me mjaftë sukses operimin në gju, një lëndim i rëndë qe ndodhi gjatë aktivitetit sportiv.

Disa nga vajzat e klubit tonë vizituan Sheren, dhe në emër të gjithë klubit i urojmë shërim të shpejte. 

Shera ka një vullnet dhe motiv të madh për punë, dhe jemi të sigurt qe edhe këtë sfide do ta kaloj më shumë sukses”, shkruan në faqen e KV Skenderajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat